Natura Bissé

NATURA BISSÉ INTERNATIONAL S.A. została założona w Barcelonie 7 czerwca 1979 roku. Firma ma swoją siedzibę w stolicy Katalonii i w całości należy do rodziny Fisas.

Ta legendarna hiszpańska marka oferuje swoim klientom zabiegi i kosmetyki na najwyższym poziomie luksusu. Jest uwielbiana przez najbardziej wpływowe kobiety świata biznesu i show biznesu. Występuje w najpiękniejszych i najbardziej luksusowych hotelach & SPA na całym świecie (Ritz, Four Seasons), jak również najsłynniejszych prestiżowych centrach handlowych (Harrods).

Szeroka gama produktów NATURA BISSÉ dzieli się na linie do pielęgnacji twarzy i ciała oraz na linie przeznaczone do kanału profesjonalnego i sprzedaży detalicznej. Ogółem NATURA BISSÉ posiada w swoim portfolio ponad 150 produktów, które zaspokajają wszystkie potrzeby skóry. Tak obszerny katalog pozycjonuje NATURA BISSÉ w grupie liderów w badaniach i rozwoju nowych formuł i innowacji. W bardzo krótkim czasie NATURA BISSÉ zdołała umiejscowić się pośród najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. 

PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE, DOSKONAŁOŚĆ I INTEGRALNOŚĆ
są głównymi zasadami, które Ricardo Fisas ustanowił jako części składowe DNA firmy i które cały czas są filarami wspierającymi potęgę NATURA BISSÉ.

W roku 2000 NATURA BISSÉ przeniosła swoją siedzibę i kompleks fabryczny do parku technologicznego Parque Tecnológico del Vallés (Barcelona), gdzie znajdują się tylko firmy opierające się na najnowszych technologiach. W skład kompleksu wchodzi nowoczesny zakład produkcyjny, w którym stworzono idealne warunki dla funkcjonowania Centrum Badań i Rozwoju, jak i dla zwiększenia zdolności produkcyjnej – kluczowych aspektów dla firmy.

Nieustające zaangażowanie pracowników firmy w badania, rozwój i innowacyjność zaowocowało powstaniem wyjątkowych linii opierających się na użyciu nowych konsystencji i najwyższych stężeń niezwykle skutecznych składników. W taki sposób powstały kolekcje GLYCOLINE, CYTOKINES LINE, C+C VITAMIN LINE czy OXYGEN LINE. Niemniej jednak flagowymi produktami firmy ciągle pozostają legendarne już linie DIAMOND COLLECTION (kompletna kuracja anti-aging) i INHIBIT COLLECTION (najpoważniejsza alternatywa dla mikroiniekcji). Nie do pominięcia są również: najnowsza linia THE CURE COLLECTION (terapia odpowiadająca na potrzeby skóry poddanej nowoczesnemu stylowi życia) i innowacyjna NB • CEUTICAL COLLECTION (hipoalergiczna terapia stworzona specjalnie dla skóry wrażliwej). Wszystkie te linie zostały stworzone za pomocą najnowocześniejszych technologii, które stały się znakiem rozpoznawczym NATURA BISSÉ, odpowiadającym za prestiż marki.

NATURA BISSÉ ma bardzo prężnie działający dział PR, który inicjuje wszystkie międzynarodowe akcje promocyjne i rozwija je we współpracy z lokalnymi oddziałami w każdym państwie. NATURA BISSÉ jest kultową marką pośród światowej sławy gwiazd. Od 2005 uczestniczy w wydarzeniach filmowych o międzynarodowej renomie, takich jak Oskary, Nagrody Goya , Złote Globy, Festiwal Filmowy w Dubaju (DIFF), gdzie roztacza magię marki w otoczeniu gwiazd.  

W swojej krótkiej historii, NATURA BISSÉ udało się uplasować własne produkty pośród najbardziej ekskluzywnych marek pielęgnacyjnych świata. Jakość produktów NATURA BISSÉ, ich efektywność, innowacyjność, dbałość o szczegóły, takie jak chociażby opakowania, jak i strategia marketingowa, która wywodzi się bezpośrednio z badań potrzeb klientów, a także konsekwentne trzymanie się wyznaczonych zasad są przyczyną sukcesu komercyjnego marki.

 

BUBBLE PURE AIR

 

 

Bańka wypełniona w 99,995 % czystym tlenem pozwala na maksymalne korzystanie z dobrodziejstw innowacyjnych zabiegów Natura Bissē.

Czyste środowisko bańki jest całkowicie wolne od cząstek zanieczyszczających, takich jak: wirusy, bakterie i alergeny (pyłki i roztocza). Oddychając czystym powietrzem i jednocześnie wykonując w czasie zabiegów ćwiczenia oddechowe, przechodzisz w stan maksymalnego relaksu.
 

Rytuał Bubble Pure Air Natura Bissē

Klient otoczony jest czystym powietrzem i atmosferą luksusu. Jego dobre samopoczucie maksymalizuje efekty zabiegów. Cudowne aromaty i klimatyczna muzyka pobudzają zmysły i odprężają. Przez cały czas wdychasz czyste powietrze.

Dotyk

Opracowane techniki zabiegów Natura Bissē sprawiają, że żaden ruch terapeuty w czasie rytuału nie jest przypadkowy. Każdy rytuał składa się z kompozycji masaży, które wprowadzają ciało i umysł w stan błogości.

Czyste powietrze

W czasach, gdy tak trudno o choćby zakątek z czystym powietrzem, a otaczające nas środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone, przestrzeń Bubble Pure Air Natura Bissē jest niczym oaza z czystym tlenem. W takim perfekcyjnym środowisku nasza skóra jest zrelaksowana, zdrowa i dotleniona, a co za tym idzie, doskonale przyswaja wszystkie składniki aktywne zawarte w kosmetykach. Czyste powietrze jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego układu oddechowego, a także ważnym elementem w terapii anti-aging. Dzięki niemu szybciej się regenerujemy, a przede wszystkim oddychamy głęboko. A przy okazji – odpoczywamy…

 

Bubble Pure Air to nadmuchiwana bańka wytwarzana z certyfikowanego i bezpiecznego materiału, który nie zawiera szkodliwych ftalanów.

Pobierz katalog produktów Natura Bissē

 

www.naturabisse.com